.. / Termékek  »  Kert

Vadászkerítés - 1. osztályú fenyőből - 4,6 x 100 x 250 cm

Cikkszám: C001199

-21%
Vadászkerítés - 1. osztályú fenyőből - 4,6 x 100 x 250 cm

Vadászkerítés 1. osztályú fenyőből – Klasszikus és természetes védelem a kertedbe

Ha egy strapabíró, mégis természetes megjelenésű kerítést keresel a kertedbe, akkor a vadászkerítés 1. osztályú fenyőből a tökéletes választás számodra! Ez a kerítéstípus nemcsak esztétikus, hanem rendkívül tartós is, hiszen az 1. osztályú fenyő garantálja a hosszú élettartamot és a minőséget.

Miért éppen fenyő? Az 1. osztályú fenyő az egyik legjobb választás kerítésépítéshez, hiszen rendkívül tartós, ellenáll az időjárási viszontagságoknak, és mégis természetes, meleg hangulatot áraszt. Ez a típusú fa nemcsak gyönyörűen mutat, hanem strapabíró is, így nem kell attól tartanod, hogy a kerítésed gyorsan elhasználódik. A fenyő különösen népszerű azok körében, akik a természetes anyagokat kedvelik, és fontosnak tartják, hogy kertjük harmóniában legyen a környezettel.

Klasszikus megjelenés A vadászkerítés klasszikus stílusával sosem megy ki a divatból. Egyszerű, de mutatós dizájnjának köszönhetően tökéletesen illik bármilyen kertbe vagy vidéki környezetbe. Akár egy nagyobb udvart szeretnél elkeríteni, akár kisebb területeket leválasztani, a vadászkerítés mindig jó választás. A fenyő meleg, barátságos megjelenést biztosít, és gyönyörűen illeszkedik a természetes környezethez.

Könnyű telepítés A vadászkerítés telepítése nem igényel különösebb szakértelmet, így akár te magad is elvégezheted a munkát. Az elemek előre méretre vágva, csiszolva érkeznek, így már csak össze kell állítanod őket. Ez egy hétvégi projektnek is tökéletes, ráadásul élvezheted a kerítésed építésének minden lépését. Ráadásul a fenyő könnyen kezelhető faanyag, így ha szükséges, könnyedén vághatsz vagy formázhatsz belőle.

Időtálló és környezetbarát A fenyő egy fenntartható erdőgazdálkodásból származik, így nemcsak a kerted szépül meg tőle, hanem a környezetet is kíméled. A megfelelő kezelés és karbantartás mellett a fenyőkerítés évekig, sőt évtizedekig szolgálhat. A fát lekezelheted különböző favédő szerekkel, amelyek segítenek megvédeni a nedvességtől, rovaroktól és egyéb káros hatásoktól, így hosszú távon is megőrizheted a kerítésed minőségét.

Többfunkciós felhasználás A vadászkerítés nemcsak kerítésként funkcionálhat: kiválóan alkalmas kerti elemek elválasztására, veteményesek körbekerítésére, de akár dekorációs célokra is. Bármilyen kerti környezetbe illeszkedik, legyen szó nagyobb birtokról vagy kisebb kertről. A vadászkerítés rugalmasságának köszönhetően könnyen formázhatod, igazíthatod az igényeidhez.

Egyszerű karbantartás Az 1. osztályú fenyő időjárásálló, de a tartósság növelése érdekében érdemes időnként ápolni. Egy réteg favédő festék vagy lazúr elegendő ahhoz, hogy megőrizze eredeti szépségét és ellenálló képességét az időjárási viszontagságokkal szemben.

Válaszd a vadászkerítést 1. osztályú fenyőből, ha szeretnél egy tartós, esztétikus és környezetbarát megoldást a kertedbe, ami éveken át megőrzi természetes szépségét!


A képek csak illusztrációk!

Beszerzési idő:
3-8 munkanap
Termék kategória:
Kerítéselem magasság:
Kerítéselem szélesség:
Kiválasztott méret:
9 217 Ft
Akció: 7 290 Ft
Kezdete: 2025.08.08   Vége: 2025.08.22
A vásárlás után járó pontok: 36 Ft
Akcióból hátralévő idő:
2nap
07óra
33perc
53mp
db
db
Kedvencekhez
Nyomtat
Összehasonlítás
Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek

Egy kis segítséget szeretnénk nyújtani azon kedves látogatóinknak, akik még nem vásároltak kiegészítőket.

 

Íme egy rövid lista, hogy mi szükséges 1 elválasztó kerítés felállításához,::

 

- 2db 6x200cm hegyezett karó (kutya esetén 3db ajánlott)

 

- 2db 7x250 cm felezett rúdfa

 

- 10 db 4x45mm faforgácslapcsavar a rúdfa és a kerítés rögzítésére

 

- 8 db 4x60mm faforgácslapcsavar a karó és kerítés fixálására

80x250 cm 100x250 cmAnyag: Erdei fenyőLécek félkör. 48mmLécek hossza: 960mm a végén 10mm-es lekerekítésselLécek száma: 22dbLécek kivitele: gyalult rúdfaLéc osztása: kb. 150x150mm (lécek között)Szegek távolsága: 190mmA lécek szeggel szereltekFelület védelem: nagynyomással gombaölővel telített (világos zöld gombaölő)Súly: száraz állapotban80x250 cm 6,2 kg100x250 cm 8,1 kgNagyobb mennyiséget rendelne? Kérjen egyedi ajánlatot!

Adatok
Kerítéselem magasság
100 cm
Kerítéselem szélesség
250 cm
Kiválasztott méret
100 x 250 cm
Cikkszám
C001199
Tömeg
13 kg/db
Vélemények
kandh_v2